Hedman Partners nõustas ProcurementFlow´d investeeringu kaasamisel

PFlow

Advokaadibüroo Hedman Partners nõustas hankejuhtimise tarkvarateenust pakkuvat Eesti iduettevõtjat ProcurementFlow üle 600 000 euro suuruse investeeringu kaasamisel.

Tehingut nõustasid Advokaadibüroo Hedman Partners partner Valter Võhma, advokaat Kati Pino ja juhtivpartner Merlin Salvik. Nõustamine seisnes investeeringu kaasamiseks ning osanikevaheliste suhete reguleerimiseks vajalike dokumentide koostamises.

ProcurementFlow kaasas investeeringu hankemeeskondade tööprotsesside automatiseerimise arendamiseks. „Hankeprotsess on üks suurimaid kulufunktsioone – keskmiselt tehakse hangete kaudu 43% kuludest. Seetõttu on hangetega seotud töö stressirohke ja keeruline. ProcurementFlow muudab suurima kulufunktsiooni kasumit tootvaks tegevuseks, vähendades ettevõtjate jaoks toodete ja teenuste turuletoomise aega ning edendades tootjapoolset innovatsiooni,“ ütles ProcurementFlow tegevjuht ja kaasasutaja Tarmo Saidla.

600 000 euro suuruse investeerimisringi juhtivinvestoriks sai Eesti era- ja riskikapitaliturule sisenenud ingelinvesteeringuid juhtiv fond Lemonade Stand.

ProcurementFlow asutajad on varem tegutsenud tööstusliku tootmise valdkonnas. Euroopas on ligikaudu 30 000 eritellimustooteid valmistavat ettevõtjat. ProcurementFlow teeb koostöö ka ehitus-, energeetika ja toiduainetetööstuse ettevõtjatega.

Advokaadibüroo Hedman Partners nõustab tehnoloogiaettevõtjaid, nende asutajaid ning investoreid kõikides äriühingu elutsükli etappides alates ärimudeli väljatöötamisest, investeeringute kaasamisest kuni exitini. Samuti nõustab Hedman Partners teenus- ja tootmissektorit digitaaliseerumise protsessides ning toetab oma kliente aktsionärisuhete korraldamises, ühinemistel ja ülevõtmistel, äriühingute piiriülestel liikumistel, IT-õiguses ning andmekaitse, privaatsuse ja intellektuaalomandi küsimustes.